РІЧНИЙ ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

 

Звіт директора Мартинюка Р.Б.

про свою діяльність на посаді протягом 2019/2020 навчального року.

 

1. Загальна інформація про школу.

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. «Зеленський ліцей» є комунальною власністю Ковельської районної ради. Управління та фінансування здійснюється відділом освіти Ковельської РДА, якому делеговані відповідні повноваження. Будівля школи прийнята в експлуатацію 1992 році. У 2019-2020 навчальному році працювало 23 вчителя та 9 працівників з числа обслуговуючого персоналу. Усі вчителі мають вищу освіту, 11 вчителів має вищу кваліфікаційну категорію з них 4 вчителя мають звання «старший учитель», що говорить про значний потенціал нашого колективу. Першу кваліфікаційну категорію мало 5 учителів, другу – 2, спеціалістів. – 3. Навчання завершило 172 учнів та 1 учинь за індивідуальною формою навчання

2. Кадрове забезпечення.

  У 2019/2020 навчальному році штатними працівниками заклад був забезпечений на 100%. Розстановка педагогів здійснюється відповідно до фахової освіти педпрацівників. Всі вчителі проходять переатестацію, заздалегідь пройшовши курси при ВІППО.

3. Методична робота.

  У школі діє певна система методичної роботи. ЇЇ сітка створена на діагностичній основі. Педколектив школи постійно працює над впровадженням в роботу школи інновацій по підвищенню ефективності навчально-виховного процесу.

  До реалізації завдань методичної роботи активно залучаються вчителі, які мають педагогічні звання та вищу кваліфікаційну категорію. Вони є керівниками шкільних методичних об’єднань. В школі працювало 2 методоб’єднання:

-          методоб’єднання вчителів початкових класів, очолювала Осадчук Ольга Вікторівна;

-          методоб’єднання класних керівників, очолювала Лозовицька Тамара Олексіївна.

  Учителі школи йдуть в ногу з життям. Широко впроваджуються у практику інноваційні технології, суть яких полягає в тому, що навчання відбувається шляхом взаємодії всіх, хто навчається. З кожним роком нові інформаційні технології на уроках впроваджує все більше і більше педагогів школи. Використовуються у навчально-виховному процесі також проектно-рефлексивні, модульні технології, технології продуктивного навчання.

  У 2019/2020 навчальному році атестувався 1 вчитель відповідно до рішення атестаційної комісії (протокол №4 від 28.03.2020) та педагогічної ради (протокол №4 від 28.03.2020).

 Відповідають займаній посаді та атестовані такі педагогічні працівники:

Мартинюк Роман Борисович – відповідає займаній посаді, порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії».

Педагоги школи активно залучаються до роботи у районних семінарах, засіданнях творчих та ініціативних груп, науково-практичних конференціях, предметних районних олімпіадах тощо.

  Аналіз якісного складу та освітнього рівня педагогічних працівників школи дозволяють зробити висновок про можливість проведення навчально-виховного процесу на високому рівні.

4. Навчальна діяльність учнів.

  Протягом 2019/2020 навчального року робота педколективу була спрямована на особистісно-зорієнтоване навчання і виховання школярів. Велика увага у школі приділяється охопленню дітей навчанням. Станом на 1 вересня 2020 року до першого класу були залучені всі діти, яким виповнилось 6 років, а це 21 учень Учні школи брали участь в усіх шкільних, районних та обласних олімпіадах, та також у математичному конкурсі «Кенгуру», конкурсі «Левеня». Зайняли призові місця по предметних олімпіадах, 23 похвальних листа.

В цілому учні показали непогані знання.

5. Вступ випускників.

Учні 11-го класу:

-

-

-

-

-

-

 

6. Правовиховна робота.

Правове виховання в ЗЗСО І-ІІІст. Зеленський ліцей» здійснюється на основі Конституції України, Закону України «Про освіту», Програми правової освіти населення України, Сімейного кодексу України, Конвенції про права дитини, Декларації прав дитини, Загальної декларації прав дитини.

Створений наказ  «Про закріплення наставників над важковиховуваними учнями».

Аналіз стану проведення профілактичної роботи розглядається на педраді.

У школі є план роботи з попередження правопорушень.

Проводиться щоденний облік відвідування учнів.

Учні залучені до позаурочної діяльності.

При учнівському самоврядуванні створені комісії «Дисципліни і порядку», «Навчальна». Члени учкому проводять рейди «Урок», «Спізнення». Результати оголошуються на лінійках.

Правовиховна робота проводиться на належному рівні. Наші діти вчаться бути законослухняними громадянами. Свідченням цього є те, що жодна дитина не стоїть на внутрішкільному обліку, 1 дитина знаходяться в списках групи-ризику, але з ним постійно проводиться виховна робота.

7. Профорієнтаційна робота.

Постійно проводиться співпраця зі службою зайнятості. В школі розміщено стенд «Вибір професій» із розміщеним барометром професій та встановлено профорієнтаційний термінал розвитку зацікавленості до професійного самовизначення. Проводилися зустрічі із представниками навчальних закладів Волинської області.

Отже, професійне самовизначення учнів розглядається як процес, що охоплює весь період професійної діяльності особистості: від виникнення професійних намірів до виходу з трудової діяльності.

8. Співпраця з батьками.

Постійно підтримуємо тісний взаємозв’язок із батьками. Налагоджено працює батьківський комітет. Батьки допомагають у ремонті школи, як матеріально так і фізично.

Батьки організували фонд добровільних внесків для потреб школи головою якого є голова батьківського комітету Паровенко Олександр Віталійович. Беруть активну участь у шкільних та позашкільних заходах.

9. Фінансово-господарська діяльність.

  Будівля школи прийнята в експлуатацію 28 років назад. Школа потребує поточного ремоту коридорів приміщення, перекриття даху, встановлення ринв, проблемою також є підтопленість підвалу.

Жовтень 2017р.

-          встановлення зовнішніх підвіконників на всьому приміщенні школи;

-          викачка та чистка каналізацій.

Листопад-грудень 2017 року

-          заміна міжкімнатних дверей по класах 14 шт(виділено кошти з сільського бюджету       52 000 грн);

-          придбано мотокосу «Дніпро» (виділено кошти з сільського бюджету 3200грн.);

Січень 2018р.

-          зроблено поточний ремонт (своїми силами) та здано в експлуатацію роздягальню для хлопчиків та дівчат до спортзалу;

-          зроблено ремонт(своїми силами) кабінет психолога;

-          оплата Інтернет-зв’язку на 2018р. 1682грн(сільська рада)

Березень-травень 2018р

-          поточний ремонт правого крила 1-го поверху, фойє 1-го поверху та до заміна всіх міжкімнатних дверей 17 дерев’яних та 3 металопластикових дверей(виділено зі сільського бюджету 198 000грн та 100 000грн з районного).

-          розфарбовування спортзалу (своїми силами) вартість за роботу 5000грн.

Червень 2018року

-          ремонт харчоблоку та обіднього залу їдальні, учительської, кабінет зауча, 5-й клас(своїми силами).

Серпень 2018року

-          ремонт системи опалення в підвальному приміщенні (20 000грн сільська рада та 50 000грн район)

-          відмостка асфальтним покриттям навколо школи з поребриками;

Листопад –грудень2018р.

-          В спортзалі зроблено з підсобного приміщення кімнату «важкої атлетики» зі стендами(своїми силами).

-          Облаштування керамічної плитки у фойє(80 000 грн сільська рада).

Cічень 2019

-          оплата Інтернет-зв’язку на 2019р. 2000грн(сільська рада).

Травень 2019р.

-          облаштування пандуса на вхід школи.

Червень-липень 2019р.

-          встановлення пожежної сигналізації в школі на суму 174 400грн(50 на 50 сільська рада та район).

-          Поточний ремонт лівого крила І-го поверху на суму 199 000грн сільська рада.

Листопад-грудень 2020р.

-          Поточний ремонт крила до спортзалу на суму 160 000грн (80 000грн сільська рада, 80 000грн район).

Березень-квітень 2020р.

-          Поточний ремонт правого крила ІІ-го поверху на суму 199 000грн(сільська рада.

Липень 2020р.

-          Придбано електроплиту, стелажа та 2 сушки на посуду, сума 47 000 грн сіл. рада.

Вересень-жовтень 2020р.

-          Встановлено  двері по школі(3 металопластикові та 7 дерев’яних) на загальну суму 120 000грн сільська рада.

Вересень 2020р.

-          Встановлено витяжку у шкільній їдальні, 19 800грн район

Але не зважаючи на великий вік та зношеність, адміністрація школи разом з колективом постійно працює над удосконаленням матеріально-технічної бази, підтриманню її у робочому стані. Фінансування потреб школи проводиться (повинно проводитись) централізованою бухгалтерією відділу освіти Ковельської РДА. Вчасно здійснювалися бухгалтерією проплати за спожиті школою енергоносії, водопостачання. Завдяки злагодженості відповідальних за економію працівників, школа не виходить за ліміти спожитих енергоносіїв та води. Система опалення знаходиться у задовільному стані.

  Адміністрацією школи приділяється достатньо уваги естетичному вигляду навчального закладу. Хотілося щоб коридори, школи поступово поповнювалися новими  стендами, активно проводиться робота по озелененню коридорів та класів. Подвір’я школи завжди прибране, доглянуте. На квітниках щороку висаджуються квіти, які протягом літа доглядаються, своєчасно підрізуються дерева, кущі. Фарбується огорожа, біляться бордюри. Обслуговуючим персоналом проводиться скошування трави на газонах, винесення та періодичне вивезення сміття з території школи.

10. Співпраця з органами місцевого самоврядування.

Школа тісно співпрацює із органами місцевого самоврядування з сільською радою, ну і звісно з батьками.

11. Пропозиції на серпневу конференцію про нагородження та відзначення.

12. Проблемні питання.

Перекриття даху, встановлення ринв, утеплення школи, поточні ремонти 2-го поверху, поточні ремонти туалетів, облаштування туалетів для дітей з особливими освітніми потребами

Немає коментарів:

Дописати коментар